Trenerzy

Adrian Bylicki

Adrian Bylicki

Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem, dlatego bycie aktywnym z czasem przerodziło się w zawód.  Chcę dzielić się z Wami tym, jak przyjemna może być praca, gdy robisz coś z pasji, a nie z przymusu! Jestem człowiekiem który lubi pomagać innym oraz zaszczepiać w nich pasję do aktywności fizycznej. Jestem absolwentem AWF-u w Gdańsku o specjalności nauczycielskiej oraz instruktorem piłki siatkowej. Od 2004 roku nauczyciel wychowania fizycznego , głównie w ZSZ Koronowo (dodatkowo SP 2 Koronowo, LO Koronowo. W 2011 roku byłem inicjatorem stworzenia  Akademii Siatkówki dla dziewczynek przy istniejącym już Klubie Sportowym KS Spartakus Koronowo, w którym zostałem wiceprezesem. Obecnie trenuje zespół młodziczek, które biorą udział w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego.

Ola Kozłowska

Ola Kozłowska

Sport od najmłodszych lat był mi bliski, ale pasja do siatkówki pojawiła się dopiero w liceum. W tym okresie miałam możliwość uczęszczania na treningi w nakielskim klubie - NTS Trójka Nakło.  Swoją przygodę jako trener rozpoczęłam w 2016r. Przez trzy lata prowadziłam grupę minisiatkówki. Aktualnie jestem drugim trenerem w drużynie młodziczek.

Agnieszka Karbowska

Agnieszka Karbowska

Agnieszka Karbowska. Ma 21 lat. Jej pasją jest siatkówka oraz praca z dziećmi. Od najmłodszych lat gra w siatkówkę. Teraz swoją wiedzę oraz pasję chcę przekazywać najmłodszym. Od 3 lat prowadzi swoją grupę dziewczyn w klubie. Do grupy, którą prowadzę, uczęszczają dziewczynki w wieku8-11 lat. Treningi prowadzę dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Na zajęciach moim głównym celem jest nauka gry w siatkówkę poprzez zabawę i miło spędzony czas. W tym wieku dziewczęta zaczynają jeździć już na pierwsze zawody aby sprawdzić swoje umiejętności dotychczas zdobyte na treningach. Poprzez ciężką i systematyczną pracę zaczynają zdobywać sukcesy, które są dla nich ogromną nagrodą. Moje doświadczenie i zaangażowanie w ćwiczenia, pozwalają mi na osiąganie coraz lepszych wyników.

Małgorzata Lasota

Małgorzata Lasota

Absolwentka AWF Gdańsk, mgr Wychowania Fizycznego.
Nauczyciel w SP 1 Koronowo. Staż pracy 23 lata.
W klubie odpowiedzialna za nabór do grup początkujących
Prowadzi zajęcia w dwóch grupach wiekowych :
- 6 lat (nabór)
- 7 lat (szkolenie początkowe)

Pin It