logotyp1

haslo

baner seniorzybaner seniorkibaner akademia

 

Przekaż swój 1% na Spartakus

wizytówkaPodobnie jak w zeszłym roku zwracamy się do wszystkich naszych sympatyków o przekazanie swojeego 1% na rzecz naszego klubu. W poprzedeniej edycji udało się nam uzbierać w ten sposób 638.18 zł. Kwotę tą pradniemy przeznaczyć na zakup sprzętu i dresów dla naszych zawodniczek.O realizacji tego funduszu na pewno was poinformujemy. 

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją "Młodzi Młodym" , która to utworzyła dla nas specjalne subkonto, na które będzie trafiał jeden procent podatku od tych osób, które wpiszą w zeznaniu rocznym nasze stowarzyszenie jako beneficjenta pomocy. Fundacja, poza obsługą księgową i prawną, przygotowywuje ulotki oraz plakaty promujące cel jakim jest wsparcie Klubu Sportowego Spartakus Koronowo. To rozwiązanie, podobnie jak samodzielne uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, nie jest wolne od kosztów. Zdejmuje z nas jednak ogrom obowiązków, którym nie bylibyśmy w stanie podołać.

 

Warto wykorzystać możliwość daną przez ustawodawcę i odpisać jeden procent podatku - do Państwa należy decyzja gdzie powinien on trafić.

 

Chcąc przekazać jeden procent podatku, należy w picie rocznym podać numer KRS 0000270261, kwotę zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy oraz cel szczegółowy czyli KS Spartakus Koronowo 3603

 

Możecie również podejrzeć nasz profil na stronie fundacji http://fsmm.pl/3603/wspieramy_przyszle_siatkarki_  skąd można też pobrać program do wypełniania deklaracji PIT on-line.

 

Serdecznie dziękujemy tym, którzy zdecydują się wesprzeć nasz klub w dalszym rozwoju.

 
 
NAJBLIŻSZY MECZ
OSTATNI MECZ

 wizytówka

thumb MAS_LOGO_CMYK_200mm thumb SOS_LOGO_PION_FULL_JPG sponsor 2 sponsor 3 thumb 1245930117Logo MGOSiRm thumb j.waldoch_logo
 

© Copyright 2013 Spartakus Koronowo. Projekt i wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www


Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies